Kokie papuošalai bus madingi rudenį ir žiemą?

Kokie papuošalai bus madingi rudenį ir žiemą?

Gražūs drabužiai visuomet puošia, tačiau tinkami papuošalai ir aksesuarai suteikia įvaizdžiui išbaigtumo. Paprastai kiekvienas papuošalus mėgstantis žmogus turi savo kolekcijoje keletą brangių papuošalų, kuriuos dėvi ypatingomis progomis, tačiau kartu ir visuomet ieško galimybių papildyti savo kolekciją naujais ir madingais papuošalais. Praeitą sezoną nepaprastai populiarūs buvo spalvingi papuošalai, stambios grandinėlės, sluoksniuojamos kaklo grandinėlės. O kokios ateinančio sezono prognozės? Papuošalų tendencijomis domisi „Auksinė svajonė“

Madingi papuošalai: sugrįžta dideli auskarai 

Rudenį ir toliau bus madinga derinti kelias, skirtingų ilgių grandinėles. Taip pat vis dar populiarūs bus rankų darbo, vienetiniai auskarai. Papuošalų kūrėjai pastebi, kad klientai vis dažniau ieško individualumo, aukštos kokybės, todėl papuošalus užsisako pas meistrus, kurie sukuria ypatingą aurą turinčius gaminius. Jeigu ieškote kažko tikrai ypatingo, visuomet galite kreiptis į patyrusius „Auksinės svajonės“ meistrus, kurie įgyvendins bet kokį jūsų sumanymą.

Amžina klasika – auksiniai auskarai su brangakmeniais – būtini kiekvienos moters papuošalų dėžutėje. Jie tinka prie daugelio drabužių ne tik ypatingomis progomis, tačiau ir kasdien. Taip pat vis dar madingi liks ir sidabriniai papuošalai su unikalių formų perlais. Pamirškite klasikinius apvalius perlus, kol kas jie į madingiausių topus neketina sugrįžti. Kalbant apie auskarus, verta paminėti, kad auksiniai apvalūs dideli auskarai sugrįžta! Turbūt prisimenate, kad jie buvo nepaprastai madingi 2000-aisias, tad galbūt galėsite juos rasti savo papuošalų dėžutėje, o jeigu neturite – kokybiškų rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. Jie puikiai atrodo bet kokio stiliaus drabužių. Jeigu norite būti itin madingi, derinkite su skirtingų tipų auskarus: mažus, prigludusius prie ausies su didesniais, apvaliais auskarais. Taip pat dera pažymėti, kad kalbat apie auskarus, galite nebūti kuklūs: galite segėti kelis auskarus, juos verti ne tik į ausies spenelį, bet ir bet kurioje ausies vietoje.

Šį sezoną žinomiausių dizainerių rudens kolekcijose dominuoja aptakūs kaklo papuošalai ir stambios apyrankės, didesni pakabukai. Vis dažniau atkreipiamas dėmesys į žiedus. Jeigu esate linkę į minimalizmą ir aiškias formas, rinkitės subtilesnius žiedus su brangakmeniais. Galite derinti skirtingų spalvų akmenis, kurie papildo vienas kitą. Atminkite, kad auksiniai žiedai ir sidabriniai žiedai puikiai dera tarpusavyje ir atrodo tikrai stilingai. Turbūt dar negreitai žiedai su deimantais ar pusbrangiais akmenimis išeis iš mados. Jie iš tiesų atrodo prabangiai ir stilingai.

Nors vasara jau baigiasi, tačiau papuošalai su gėlių motyvais vis dar madingi. Švelnios gėlės nutūpė ant podiumo ir jas galima buvo išvysti Roberto Cavalli ir Jil Sanders kolekcijose. Gėliški papuošalai – tai daugiau nei gėlių motyvų atkartojimas, tai gali būti savita ir labai įdomi interpretacija, todėl nereikėtų jų bijoti tiems, kurie mėgsta rafinuotumą ir solidumą. Svarbu rinktis kokybiškus papuošalus. Taip pat jausime vasaros atgarsius ir matydami vėrinius ir kriauklėmis, auksinėmis palmėmis, kurios primins karštas vasaros dienas.

Kalbat apie spalvas, ekspertai prognozuoja, kad ateinančio sezono spalva neabejotinai bus mėlyna. Mėlyna spalva turi daug įvairių atspalvių: rožinių, violetinių ir primena jūrą, dangų. Mėlynos spalvos papuošalai ramina ir suteikia saugumo jausmą. Mėlynių spalvos tanzanitai, rugiagėlių spalvos safyrai ar akvamarinai leis sužibėti.

Domina tikrai kokybiški ir madingi papuošalai? „Auksinės svajonės“ asortimente rasite platų papuošalų pasirinkimą: žiedai, pakabukai, apyrankės ir kiti papuošalai yra pagaminti tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl puoš jus daugelį metų. 

Komentarai

Write Comment

Krepšelis