Dažniausiai Užduodami Klausimai

Vestuviniai Žiedai

Mes esame gamintojai ir gaminame vestuvinius žiedus pagal klientų pageidavimus - galite rinktis aukso spalvą, galime keisti aukso prabą, žiedų plotį, įdėti/išimti akmenukus, daryti modeliuose kitus įvairius pakeitimus. Todėl visų galimų variantų ir dar su visais įmanomais dydžiais turėti pagaminus yra neįmanoma. Jau daug metų vestuvinių žiedų užsakymus priimame iš katalogų. Juvelyrikos parduotuvėse Jūs galite žiedus įsigyti iš to ką jie turi - pas mus galite užsisakyti tai ką norite. Pagaminsime vestuvinius žiedus pagal Jūsų pageidavimus ir tiksliai Jums reikiamų dydžių. Ilgametės darbo patirties dėka tikrai žinome kaip pagaminti kokybiškus ir tvirtus vestuvinius žiedus.

Vestuvinių žiedų kategorijoje pateikta kaina ir svoris yra už abu žiedus - porą. Kitose žiedų kategorijose - už vieną žiedą. Dydžiai įtakos kainai neturi, nebent būtų neįprastai dideli. Tokiu atveju pasiūlysime pridėti aukso, kad žiedai neprarastų kokybės. Gaminant individualius žiedus visada yra tikimybė, kad nurodytas svoris skirsis nuo galutinio žiedų svorio, kadangi nurodytas vidutinis svoris to modelio žiedų. Kiekvieno užsakymo metu svorį stengiamės pataikyti kuo tiksliau. Tokiu atveju kai svoris neatitinka užsakymo, visada susisiekiame su klientu ir pranešame, dėl svorių neatitikimo. Jeigu pagaminame lengvesnius žiedus negu klientas yra užsakęs, visada gražiname klientui pinigus už auksą kurį jis buvo sumokėjas, bet faktiškai jo negavęs. Priešingu atveju, kai pagaminti žiedai sveria daugiau, negu buvo užsakyta, prieš pristatant užsakymą yra prašoma pridėti atitinkamą sumą už metalą.

Comfort fit yra išgaubimas žiedo viduje, kad pirštui būtų patogiau. Vestuvinius žiedus darome su „Comfort fit“ zona, nes platūs žiedai gali nemaloniai nešiotis, rėžtis į pirštą, pirštas gali prakaituoti po žiedu esant didesnei temperatūrai, sudėtingiau nusiimti bei užsidėti, kaupiasi nešvarumai. Esant „Comfort fit“ zonai mažesnė žiedo dalis liečiasi prie piršto, tai nesudaro diskomforto nepratusiems nešioti žiedo. Esant norui, galima žiedo vidu palikti lygų, tokiu atveju pildant užsakymą pastabose pažymėkite, kad nepageidaujate „comfort fit“.

 


Dažnai klientai teiraujasi kiek kainuotų vienas ar kitas gaminys su briliantu. Pateikus kelis variantus klientai nustemba kodėl kainos taip skiriasi. Paprastai kalbant, visą brilianto kainą sudaro švarumas, spalva, forma bei apdirbimas. Šie faktoriai lemia ir kainą. Dažnas atvejis, kad žmogus neturėdamas pakankamai informacijos, briliantus lygina pagal ct (karatus) ir pateiktą kainą, bet tai labai apgaulinga, kadangi pagrindiniai faktoriai, kaip ir minėjau anksčiau, yra švarumas, spalva, forma bei apdirbimas. Tai dažnai suklaidina žmones ir jie įsigyja nekokybišką brangakmenį, kurio išliekamoji vertė yra ženkliai mažesnė. Privalu paminėti, kad vertinant brangakmenį, įstatytą į papuošalą, visada yra didesnė svorio (ct), spalvos ar švarumo paklaidos tikimybė, nes tik neįtvirtintas akmuo gali būti tiksliai įvertintas. Gavę iš Lietuvos prabavimo rūmų į papuošalą įstatyto brangakmenio įvertinimą, visada dokumentuose pastebėsite prierašą, kad vertinimui yra suteikiama iki 20% paklaidos galimybė.
Kai kurias prekes turime jau pagamintas, o daugumą gaminame tik gavę Jūsų užsakymą. Terminas nustatytas apytikslis ir pradedamas skaičiuoti ne nuo užsakymo patvirtinimo, bet nuo tada, kai lėšos įskaitomos į mūsų banko sąskaitą. Mes neatsakome už siuntų vėlavimą dėl nenumatytų, nuo pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.  Jeigu užsakymą norėtumėte gauti ankčiau nurodyto termino, susisiekite su mumis telefonu +370 671 597 75 , galbūt bus galimybė paslaugą atlikti greičiau. 
Poros vestuvinių žiedų graviravimas papildomai kainuoja 24 eurus. Atlikdami pavedimą pridėkite šią sumą ir graviruojamą tekstą pastabose. Graviruojame lazeriu ir aparatu. 
Dėl galimų didelių investicijų individualių vestuvinių žiedų užsakymų nepradedame vykdyti, kol nėra gaunamas avansas - (30 procentų) arba pilnas apmokėjimas. Galutinę žiedų kainą pateiksime, kai žiedai bus pilnai pagaminti ir bus žinomas tikslus jų svoris, tada atsiskaitysime pilnai. Už suteiktas paslaugas, parduotas prekes visada pateikiame sąskaitą faktūrą. Pavedimą geriausiai daryti tiesiogiai į mūsų sąskaitą, kadangi mokama ne pilna suma - prisideda papildomi pinigai už graviravimą arba suma keičiasi dėl pakeitimų.

Visi mūsų vestuviniai žiedai yra prabuojami Lietuvos prabavimo rūmuose, deimantai sertifikuojami, išrašome pardavimo dokumentus, suteikiame garantijas bei pristatome nemokamai ir saugiai  - tiesiai į Jūsų rankas, bet kuriuo adresu Lietuvoje. Už sutartą kainą siunčiame ir į užsienį. Dėl nenumatytų aplinkybių atsiradus brokui, iškritus akutėms dėl mūsų kaltės - visada susisiekite su mumis. Būtinai rasime palankų Jums sprendimą. Mumis pasitikėjo jau tūkstančiai klientų, pasitikėkite ir Jūs, ir turėsite gražius bei kokybiškus vestuvinius žiedus. 

Rekomenduojame iš nuotraukų rinktis norimą vestuvinių žiedų modelį į nuotraukoje esančias aukso spalvas per daug nekreipiant dėmesio. Žiedus galime pagaminti ne tik iš tokios aukso spalvos ar spalvų derinio, kurie nurodyti parametruose prie žiedų, bet ir keisti jas pagal Jūsų pageidavimus. Pagamintų vestuvinių žiedų spalva (-os) bus tokia kaip ir visur realybėje (raudono rusiško, geltono arba balto). Taip pat visus vestuvinius žiedus galime pagaminti ir ne tik iš populiariausio 585 prabos (14 ct) aukso, bet ir iš 375 (9 ct) arba 750 (18 ct) prabos aukso. Keičiant aukso spalvą ar prabą žiedų kaina keisis.

Gryno, be priemaišų aukso spalva yra geltona. Aukso spalva nepriklauso nuo aukso prabos, t.y. įvairių spalvų auksas – geltonas, raudonas ar baltas, gali būti vienos prabos.

Gamyboje mes naudojame tiktai gryną auksą 999°. Nenaudojame senų gaminių perdirbimui gaminant naujus, tai užtikrina gaminio kokybę. Mūsų gaminiai yra 585° prabos, užsienyje dažnai žymima 14 karatų ženklu. Visi parduodami gaminiai yra žymėti Lietuvos prabavimo rūmų prabavimo ženklais, taip pat įmonės Atsakomybės ženklu. Jeigu papuošalas yra pateiktas kelių spalvų, dažniausiai spalvų derinius galima pasirinkti pagal Jūsų norus, bet prieš patvirtinant užsakymą būtinai susisiekite su mumis el. Paštu: info@auksinesvajone.eu arba telefono numeriu +370 671 597 75, kad mes galėtume patvirtinti, jog tai padaryti galima.

Žiedo dydis yra lygus jo vidaus diametrui milimetrais. Tai standartinis matas ir yra visur vienodas (išskyrus kai kurias užsienio šalis). Jei turite tinkamo dydžio žiedą, bet nežinote jo dydžio, tai galite jo vidų išsimatuoti su slankmačiu arba pasinaudoti šiuo mūsų žiedų dydžių matuokliu. Tačiau šis būdas nėra itin tikslus. Tiksliausiai dydžius galima pamatuoti pas mus dirbtuvėse. Jeigu tai padaryti pas mus Jums nepatogu, tai galite padaryti artimiausioje juvelyrinėje parduotuvėje. Žiedus galima pagaminti tikslesniais dydžiais negu 0,5. Jeigu tiksliai žinote savo dydį pildydami užsakymą pažymėkite tai pastabose, pvz: „ Mot. #17.2, Vyr. #21.4”. Žiedus galime pagaminti kas 0,1 dydį. Reikia nepamiršti, jog kuo platesnis žiedas, tuo jo dydis reikalingas didesnis. O jei taip atsitiktų, kad pagamintų žiedų dydžiai truputį netiks, tai ne problema, bus galima pakoreguoti, kad tiktų.

Mūsų žiedų dydžių lentelę galite rasti paspaudę čia.

Gaminant žiedus galime daryti individualius pakeitimus, keisti aukso spalvas, jų išdėstymą, dėti kitus akmenukus, keisti žiedų storį, plotį, statyti akutes, galima daryti žiedus ir skirtingų pločių ar netgi skirtingus žiedus. Bet prieš darant užsakymą būtina susisiekti su mumis.

Patinkantys žiedai Jums yra truputį per brangūs? Susisiekite su mumis, galbūt išeis atlikti pakeitimus, kurie sumažintų kainą. Visada stengiamės rasti optimaliausią variantą Jums kokybės ir kainos atžvilgiu.

Visus vestuvinius žiedus gaminame su "comfort fit' zona. Jeigu norite žiedų be "comfort fit' , atlikdami užsakymą pastabose pažymėkite "BE COMFORT FIT " 

Krepšelis