Prabangūs auksiniai pakabukai randami kiekvienos papuošalus dievinančios moters papuošalų dėžutėje. Moterys yra švelnios būtybės, apgaubtos paslapties šydu. Juk neveltui sakoma, kad perprasti dailiosios lyties atstovę – misija neįmanoma. O papuošalai joms suteikia dar didesnį žavesį, paslaptingumą ir eleganciją.
Pakabuki yra itin mėgstami visų: moterų ir vyrų. Moterys dažniausiai renkasi elegantiškus ir originalius pakabukus, kurie pabrėžia jų stilių, suteikia žavesio ir elegancijos. Tuo tarpu vyrams – tai individuali stiliaus detalė. Elektroninėje parduotuvėje auksinesvajone.lt parduodami auksiniai pakabukai, kurie tikrai bus vertinami. Nors visi jie yra auksiniai, tačiau turite galimybę rinktis mėgstamą metalo spalvą: baltą, geltoną arba raudoną. Auksas retas ir labai vertingas metalas, todėl ir vadinamas tauriuoju. Jis buvo vertinamas jau senovėje. Daugybė archeologinių papuošalų, rastų kapuose, rodo, jog senovėje žmonės vertino šį metalą, o jo gaminiai buvo laikomi svarbiais atributais. Aukso lankstumas ir plastiškumas suteikia galimybę pasiūlyti įdomesnių formų ir dizainų juvelyrinius dirbinius. Todėl ir rinkoje matome platų auksinių papuošalų pasirinkimą. Auksas taip pat vertinamas dėl gydomųjų savybių. Tradicinė medicina pripažįsta aukso naudą sveikatai. Pvz., aukso druskų tirpalas naikina bakterijas, sukeliančias ligas, aktyvina ląstelių gyvybines funkcijas. Tad šio metalo galima rasti kai kurių vaistų sudėtyje. Be to, aukso poveikis priklauso dar ir nuo to, ant kurios kūno vietos bus nešiojami papuošalai. Ant kaklo esančios grandinėlės veikia raminamai, šalina stresą bei įtampą, atpalaiduoja. Gydytojai pataria puoštis auksiniais papuošalais, kai žmogus jaučiasi pavargęs ir netekęs jėgų. Auksinę grandinėlę rekomenduojama segėti tiems, kurie dirba įtemptą darbą. Auksiniai pakabukai – mažytė, tačiau svarbi aprangos detalė. Auksiniai pakabukai gali būti uždedami ant grandinėlės arba apyrankės.
Pakabukų nešiojimo tradicijos atėjo iš akmens amžiaus. Jau tada žmonės segėdavo amuletus ir talismanus. Jie buvo gaminami iš dantų, dažniausiai savo rankomis nukauto gyvūno, iš akmenų ir kriauklių. Tikėtina, kad nuo pat ankstyvųjų laikų jie buvo nešiojami kaip apsauga nuo pavojų arba kaip socialinio statuso ar rango ženklas. Iki 300 m. pr. m. graikai pradėjo gaminti papuošalus su spalvotais brangakmeniais, nuo tada pakabukai pradėti nešioti kaip juvelyrikos dirbiniai. Išmokus apdirbti metalą, pradėti kurti juvelyriniai dirbiniai. Laikui bėgant, metalo apdirbimo technologijos tapo sudėtingesnės ir dekoravimas tapo subtilesnis, gražesnis. Kryžiaus formos pakabukai yra laikomi labiausiai pripažintu religiniu simboliu visame pasaulyje. Jis dažniausiai siejamas su krikščionybe, nors jau buvo naudojamas ankstesnėse civilizacijose. Kryžiaus formos pakabukai gaminami skirtingų formų, dydžių ir stilių. Tradiciniais kryžiais laikomi lotyniškas, maltiečių, keltų ir rožių kryžius. Pastaraisiais metais juvelyrai kuria gražius, modernius ir labai kūrybingus kryžiaus formos pakabukus.
Auksiniai pakabukai turi būti valomi, kad ilgiau išliktų švarūs ir blizgūs. Valyti reikėtų tik minkštu šepetuku ar švelnaus audeklo šluoste. Kartais rekomenduotina nunešti papuošalus juvelyrui, kad išvalytų ultragarso vonelėje. Joje yra išvalomi net sunkiausiai pasiekiami tarpeliai. Žinoma, visus papuošalus geriausia laikyti atskirai, nes taip jie nesusibraižys ir ilgiau išliks žvilgantys. Jeigu Jūs neradote tokio pakabuko, kokio norėtumėte, tai tikrai ne problema. Raškite elektroninį laišką ar skambinkite ir aptarsime visas detales. Vienetiniai papuošalai darosi vis populiaresni. Moterys ir vyrai renkasi individualų juvelyrinį dirbinį, pagal savo skonį ir stilių. Toks papuošalas yra neįkainojamas.
Pakabukų nešiojimo tradicijos atėjo iš akmens amžiaus. Jau tada primityvūs pakabukai turėjo amuleto ir talismano reikšmę. Tais laikais jie buvo gaminami iš dantų, dažniausiai savo rankomis nukauto gyvūno, iš akmenų ir kriauklių. Tikėtina, kad nuo pat ankstyvųjų laikų jie buvo nešiojami kaip apsauga nuo pavojų gyvybei arba kaip socialinio statuso ar rango ženklas. Iki 300 m. pr. m. graikai pradėjo gaminti papuošalus su spalvotais brangakmeniais, nuo tada pakabukai pradėti nešioti kaip juvelyrikos dirbiniai. Senovėje atradus kaip galima apdirbti metalą, buvo žengtas didelis žingsnis link juvelyrinių dirbinių kūrimo. Laikui bėgant, metalo apdirbimo technologijos tapo sudėtingesnės ir dekoravimas labiau smulkmeniškas, gražesnis. Kryžiaus formos pakabukai yra laikomi labiausiai pripažintu religiniu simboliu visame pasaulyje. Tai daugiausia susiję su krikščionybe, nors jau buvo naudojami kaip simbolis civilizacijoms, dar prieš krikščionybę. Kryžiaus formos pakabukai gaminami skirtingų formų, dydžių ir stilių. Tradiciniais kryžiais laikomi lotyniškas, maltiečių, keltų ir rožių kryžius. Pastaraisiais metais juvelyrai kuria gražius, modernius ir labai kūrybingus kryžiaus formos pakabukus.
Auksinis pakabutis - tai mažytė, tačiau reikšminga aprangos detalė. Pakabukus galima užsidėti ant grandinėlės arba apyrankės. Kadangi tai universalus papuošalas, todėl gali tapti puikia dovana artimam žmogui, bet kokia proga. Juk taip malonu matyti laimingą mylimojo ar mylimosios veidą ir tam nereikia laukti ypatingų švenčių ar progų. Nustebinti galite bet kada.
Auksinius papuošalus patariama kartais nuvalyti, kad ilgiau išliktų švarūs ir blizgūs. Valyti reikėtų tik minkštu šepetuku ar skepetaite. O kai kada rekomenduotina nunešti juvelyrui, kad juvelyrinius dirbinius išvalytų ultragarso vonelėje. Jos dėka yra išvalomi net sunkiausiai pasiekiami tarpeliai. Žinoma, visus papuošalus geriausia laikyti atskirai, nes taip nesusibraižys ir ilgiau išliks žvilgantys.
Jeigu Jūs neradote tokio pakabuko, kokio norėtumėte, tai tikrai ne problema. Auksinesvajone.lt elektroninėje parduotuvėje dirba kvalifikuoti ir patyrę juvelyrai, todėl gausite aukštos kokybės papuošalą, pagamintą su didelę meile bei dėmesiu. Čia esantys papuošalai atitinka aukščiausius kokybės standartus bei turi reikiamus sertifikatus. Tad paskambinkite mums nurodytu telefono numeriu arba parašykite elektroniniu paštu. Šiomis dienomis vienetiniai papuošalai darosi vis populiaresni. Moterys ir vyrai vis dažniau renkasi pasigaminti individualų juvelyrinį dirbinį, pagal savo skonį ir stilių. Toks papuošalas iš tiesų yra neįkainojamas, nes tokio daugiau niekas neturi ir neturės.