Tikėti ar ne? Populiariausi mitai apie vestuvinius žiedus

Tikėti ar ne? Populiariausi mitai apie vestuvinius žiedus

Prietarai – vieni jais tiki, kiti – ne, o kartais jie tiesiog smagiai praskaidrina dieną. Mitai apie vestuvinius žiedus yra ypatingai populiarūs, vieniems jie turi įtakos renkantis vestuvinę juvelyriką, kitiems - padiktuoja nešiojimo įpročius, dar yra žmonių, kuriems vestuviniai žiedai yra tarsi orakulas, galintis padėti pranašauti mamos pilvelyje esančio vaikelio lytį. „Auksinė Svajonė“ juvelyrikos ekspertai sutiko pasidalinti, kokius mitus ir prietarus, susijusius su vestuviniais žiedais, jie dažniausiai girdi iš būsimų jaunavedžių. Gal kuriais tikite ir Jūs? 

KĄ GALI REIKŠTI, JEI VESTUVINIS ŽIEDAS NUSLYDO NUO PIRŠTO?

Dažnai, manoma, kad pamestas vestuvinis žiedas yra ženklas, simbolizuojantis santuokos krizę. Bet ar tikrai? Gal tiesiog jūs netekote svorio ir žiedas tapo per laisvas. Jeigu vestuvinis žiedas smunka nuo piršto, patariame, kreiptis į profesionalius juvelyrus, kurie padės sumažinti žiedo apimtį ir pritaikys jį prie jūsų piršto formos, o jums nereikės abejoti dėl savo laimingos santuokos ilgaamžiškumo. 

AR VESTUVINIS ŽIEDAS GALI PADĖTI NUSPĖTI BŪSIMO KŪDIKIO LYTĮ?

Tikriausiai, tai vienas keisčiausių girdėtų liaudiškomis tradicijomis paremtų negimusio kūdikio lyties nustatymo būdų. Remiantis šiuo metodu, yra stebimi virš nėščiosios pilvo ant siūlo pakabinto vestuvinio žiedo judesiai:

  • Jei jis pradeda judėti į šonus, spėjama, kad laukiatės berniuko.
  • Jei žiedas pradeda suktis – mergaitės. 

KĄ GALI REIKŠTI, JEI VESTUVINIS ŽIEDAS JUMS YRA PER ANKŠTAS?

Manoma, kad per ankštas vestuvinis žiedas gali simbolizuoti įtampą santykiuose. Remiantis šiuo prietaru, per ankštas žiedas yra skausmingo pavydo ar antrosios pusės nepasitenkinimo santykiais ženklas. 

SĖKMĖ AR NESĖKMĖ, JEI VESTUVIŲ CEREMONIJOS METU ŽIEDAS IŠSLYDO IŠ RANKŲ?

Galime jus nudžiuginti! Tikima, kad vestuvių ceremonijos metu netyčia pamestas žiedas simbolizuoja laimingą santuokinį gyvenimą porai. Kai kuriose kultūrose jau nuo seniausių laikų buvo manoma, kad ant žemės nukritęs žiedas išlaisvina piktąsias dvasias, taip nuvejamos blogos negandos ir kiti negerumai, o porai atsiveria sėkmingas gyvenimo etapas. Tikima, kad išvalius poros aurą nuo neigiamos energijos, ji taps atvira meilei, džiaugsmui ir sėkmei. Tad, nieko tokio, jei žiedas iš rankų išslys ir ne netyčia. 

KODĖL AUKSINIAI ARBA SIDABRINIAISVESTUVINIAI ŽIEDAI?

Prabangūs taurieji metalai, vestuviniai žiedai su deimantais ar kitais brangakmeniais visais laikais simbolizavo meilės gylį ir santykių ilgaamžiškumą. Tikima, kad norint parodyti amžiną įsipareigojimą bei išreikšti neblėstančią meilę, reikia apsikeisti kažkuo vertingu. Būtent ta, pasitikėjimą simbolizuojančia, vertybe ir tapo auksiniai arba sidabriniai vestuviniai žiedai. 

NIEŽTINTIS VESTUVINIS PIRŠTAS

Tai geras ženklas svajojantiems apie vestuves! Kai kurie mano, kad niežtintis kairės rankos bevardis pirštas gali reikšti būsimą santuoką ateityje.

Įvairūs mitai ir prietarai apie vestuves, likimą galinčius nulemti ženklus sklando jau nuo seniausių laikų. Tikėti jais ar ne – kiekvieno pasirinkimas, tik jie neturėtų tapti jūsų santykių kūrimo, vestuvių planavimo pagrindu. Geriausias receptas – į įvairius prietarus žvelkite optimistiškai, su humoru ir nepriimkite to rimtai, nes harmoningus, laimingus santykius kuriate tik Jūs patys. Tikriausiai vienintelis prietaras, kuriam pritariame - tai, kad vestuvinio žiedo nešiojimas simbolizuoja jūsų meilę, pasitikėjimą ir ištikimybę.

Komentarai

Write Comment

Krepšelis