Papuošalai vestuvėms: viskas, ką reikia žinoti

Papuošalai vestuvėms: viskas, ką reikia žinoti

Jums pasipiršo! Laukia nuostabi, kupina jaudulio diena, kuriai reikia pasiruošti: be daugybės laukiančių darbų, turite apgalvoti ir kokie papuošalai jus lydės ypatingąją dieną. Juk papuošalai įvaizdžiui suteikia nepamirštamo žavesio ir individualumo. Tinkamai parinkti aksesuarai taip pat verčia pasijusti tikra karaliene. Žinoma, juvelyrikos parduotuvėse galima rasti daugybę įspūdingų dirbinių, tačiau kartais gali būti sunku išsirinkti ir priderinti juos prie bendro įvaizdžio. Šiame straipsnyje apžvelgsime viską apie tai, kaip derinti papuošalus prie suknelės, šukuosenos ir kitų papuošalų.

Svarbiausia – jūsų patogumas

Papuošalai – tai labai individualus dalykas: vieni mėgsta kuklesnius papuošalus, kitų pasirinkimas – įspūdingi papuošalai su brangakmeniais. Jeigu visuomet mėgote puoštis kukliai, taip puoškitės ir vestuvių dieną. Tikėtina, kad jums neįprastas stilius gali priversti jaustis nepatogiai. O tai gali net ir sugadinti nuotaiką.

Ieškodamos įkvėpimo, moterys dažnai stengiasi kopijuoti žinomų moterų stilių, tačiau nepamirškite, kad svarbu ir jūsų individualumas, asmeninis stilius. Geriau rinktis tokius papuošalus, kurie turi asmeninę reikšmę, tam, kad po daugelio metų, žiūrėdamos vestuvių nuotraukas, galėtumėte pasakyti, kad jūsų papuošalai buvo jums brangūs ir svarbūs, galbūt su miela istorija, o ne tiesiog nukopijuoti nuo tų laikų stiliaus ikonos.

Kaklo papuošalai turi būti derinami prie suknelės iškirptės

Renkantis papuošalus, svarbu atsižvelgti į tai, kaip jie papildys jūsų vestuvinę suknelę. Jeigu norite, kad papuošalai atrodytų harmoningai, reikėtų juos priderinti prie suknelės iškirptės. Suknelės be petnešėlių atidengia daugiau odos, todėl prie tokio tipo suknelės puikiai atrodo prie kaklo prigludęs papuošalas. Halter iškirptė nepalieka daug vietos vėriniui, todėl šiuo atveju verčiau apsiriboti žvilgančiais auskarais ir akį traukiančia apyranke. Prie V formos suknelės iškirptės geriausiai tinka grandinėlės su pakabukais, kurios tarsi atkartoja suknelės formą. Taip pat tokia iškirptė yra gana įspūdinga, atkreipianti dėmesį, todėl galima jos labiau neakcentuoti, o rinktis, pavyzdžiui, įdomesnius auskarus.

Papuošalus derinkite prie suknelės spalvos 

Išsirinkote tą vienintelę suknelę? Nepamiškite, kad prie jos spalvos tradiciškai derinamos ir metalų spalvos. Platina ir sidabras puikiai dera su balta spalva, todėl jeigu jūsų vestuvinė suknelė klasikinės baltos spalvos – sidabriniai auskarai arba vėrinys – puikus pasirinkimas. Geltono aukso papuošalai gražiai atrodo prie dramblio kaulo ir šampano atspalvių suknelės. O rožinis auksas – su rusvos spalvos suknele.

Papuošalai ir šukuosena: kaip derinti?

 Papuošalai turi būti derinami ne tik prie suknelės, tačiau ir prie šukuosenos. Surišti, į viršų pakelti plaukai dera su daugeliu papuošalų, tačiau ypač su dėmesį prikaustančiais auskarais, kurie atveria kaklą. Žinoma, jeigu mėgstate subtilesnius papuošalus, subtilūs prie ausies prigludę auskarai su brangakmeniais atrodo nepaprastai rafinuotai, o taip pat su jais jausitės patogiai. Palaidi plaukai atrodo romantiškai ir žaviai, tačiau prie tokios šukuosenos ir papuošalai turi būti subtilesni.

Tendencijos

 Klasika – visada madinga. Tradiciniai papuošalai su briliantais visuomet atrodo elegantiškai ir rafinuotai. Taip pat kaip perlai, kuriuos vertina ne tik karaliai, didikai, tačiau ir paprasti žmonės. Žinoma, daugelis nuotakų neapsiriboja vien tradiciniais papuošalais, o renkasi, pavyzdžiui, papuošalus su gėlių motyvais, taip pat tokius, kurie atspindėtų jų asmeninį stilių, todėl užsisako individualius papuošalus. Pastaraisiais metais nuotakos taip pat laužo nusistovėjusias taisykles ir, pavyzdžiui, derina skirtingus metalus, net visiškai skirtingų stilių papuošalus.

Papuošalai vyrams: ką reikia žinoti?

 Vestuviniai žiedai – tai kone vieninteliai papuošalai, kuriais puošiasi dauguma vyrų, tačiau nereikia pamiršti, kad vestuvės puiki proga vyrams išbandyti ką nors nauja. Pavyzdžiui, įsigyti stilingas sąsagas ar kaklaraiščio segtuką. Šiuos papuošalus galima derinti prie nuotakos, taip sukuriant harmoningą ir stilingą vaizdą. Kita vertus, kaip minėta anksčiau, jei nesate įpratę dėvėti papuošalų, geriau apsiriboti vestuviniu žiedu.

„Auksinės svajonė“ siūlo kokybiškus papuošalus jūsų ypatingoms progoms

 Prisiminkite, kad papuošalai neturėtų užgožti jūsų natūralaus grožio, priešingai – jie turėtų padėti jam atsiskleisti. Visuomet prieš priimdami galutinį sprendimą, pagalvokite apie suknelę, bendrą visumą ir pasitikėkite savo nuojauta. Juk vestuvės – tai diena, kai turite jaustis gražiausia ir pasitikėti savimi. Taip pat vestuviniai papuošalai gali būti ir puiki investicija, kurie net po daugelio metų atrodys puikiai ir galės būti perduodami iš kartos į kartą. Jeigu dvejojate ir jums reikia patarimo, „Auksinės svajonės“ konsultantai padės rasti geriausią sprendimą.

Krepšelis