Kokie papuošalai bus madingi 2023 metų pavasarį/vasarą

Kokie papuošalai bus madingi 2023 metų pavasarį/vasarą

Kokie papuošalai bus madingi 2023 metų pavasarį/vasarą

Šių metų tendencijos diktuoja, kad juvelyrikos ir mados pasaulį užvaldys ryškios spalvos, neįprastų formų, masyvūs, dėmesį traukiantys aksesuarai. Taip pat mados ekspertai pastebi, kad populiariausių viršūnėse ir toliau išlieka tai kas amžina ir ypatingai vertinga – juvelyrika su brangakmeniais, auksas, perlai, deimantai, graviruoti papuošalai. Tokių papuošalų mados yra pastovesnės, įsigijus vertingą gaminį ir išradingai jį derinant su kitais aksesuarais, galima susikurti itin išskirtinį ir dėmesį traukiantį įvaizdį. Kartu su „Auksinė Svajonė“ juvelyrikos profesionalais apžvelkime, kas bus madinga šį pavasarį ir vasarą! 

Juvelyrika su spalvotais brangakmeniais

Šiltasis sezonas mums padovanos daugiau spalvų ir originalių sprendimų. Viena pagrindinių 2023-iųjų metų tendencijų – tai atsigręžimas į gamtą ir idėjų sėmimasis būtent iš jos stichijų, spalvų, elementų. Šį sezoną aksesuarų madas užvaldo flora ir fauna. Ypatingai populiarūs yra auskarai, kaklo papuošalai, žiedai su gėlėmis, žalios spalvos briliantais. Dėmesį traukiančios gėlių žiedų formos naudojamos ir juvelyrikoje su brangakmeniais. Kuklūs ar masyvūs žiedai su žėrinčiais, spalvotais gėlių žiedlapiais įvaizdžiui suteikia daugiau romantiškumo ir žaismingumo.

Nors sužadėtuvių proga dažniausiai įprasta įteikti klasikinį žiedą su deimantu, tačiau norintiems ypatingai nustebinti savo mylimą moterį išskirtiniu papuošalu, tikrai patiks sužadėtuvių žiedai su švelnumą simbolizuojančiais rožinės spalvos brangakmeniais, meilės simboliu - safyru, drąsus pasirinkimas unikaliai asmenybei - sužadėtuvių žiedas su juodos spalvos briliantu. Norite tikrai būti originalūs? Savo meile jai prisipažinkite su gėlės formos žiedu, inkrustuotu brangakmeniais ar kitais tauriaisiais akmenimis. 

Personalizuota juvelyrika

Graviruoti juvelyriniai dirbiniai – tai itin asmeniški papuošalai, išskirtinio dėmesio ženklas. Tokiais papuošalais galima originaliai išreikšti savo jausmus, įamžinti jums svarbią datą, simbolius, inicialus ar mylimo žmogaus piršto antspaudą. Labai dažnai graviruojami yra vestuviniai žiedai, toks pasirinkimas papuošalus padaro ypatingu darnos, meilės simboliu. 

Papuošalai su perlais

Perlai – tai amžina elegancijos klasika, tačiau naujos formos ir deriniai šį sezoną aksesuarus su perlais atskleidžia kaip stilingus modernaus įvaizdžio akcentus. Šį sezoną ypatingai madingi yra masyvūs perlai. Stambūs auskarai su perlais puikiai tiks dėvint lengvą vasarišką suknelę, atvirą lino kostiumėlį ar žaismingumo suteiks oficialiam įvaizdžiui. Tačiau nepamirškime ir klasikinių derinių – dailiai prie ausies prigludusių auskarų su nedideliais perlais, elegantiško perlų vėrinio ar apyrankės. 

Pečius siekiantys auskarai

Švelnaus vėjo fone, subtiliai pečius glostantys ilgi auskarai – ypatingai madingas 2023 metų aksesuaras. Mados namai „Chanel“ pristatydami savo kolekciją, rinkosi pečius siekiančius auskarus su brangakmeniais, perlais. Tokia juvelyrika puikiai atrodė tiek prie puošnios vakaro suknelės, tiek prie lengvo laisvalaikio įvaizdžio. Šį sezoną taisyklės išnyksta ir kviečia išlaisvinti kūrybiškumą! 

Segės

Mados dizainerių išskirtinio dėmesio sulaukė segės. Dailios įvairių formų, auksinės su brangakmeniais ar kitais akmenimis, kuklios vyriškos kaklaraiščių segės ar masyvios, įdomių formų, kurios tampa pagrindiniu įvaizdžio akcentu. 

Apžvelgdami 2023 metų pavasario/vasaros sezono juvelyrikos tendencijas, galime pastebėti, kad naujasis sezonas - laisvas, kūrybiškas, kviečiantis puoštis ir aksesuarais atskleisti savo išskirtinį stilių bei žavesį.

Garsi anglų - amerikiečių Holivudo aktorė Elizabeth Taylor papuošalų svarbą įvaizdžiui ir jausenai yra apibūdinusi itin iškalbinga fraze: „Juvelyrika turi galią būti ta maža smulkmena, kuri leidžia jaustis ypatingai.“. Ir tai tikra tiesa! Tinkamai parinkti papuošalai gali atspindėti charakterį, jausmus, nuotaikas, įvaizdžiui suteikti unikalumo - nesvarbu, tai bus kokteilinė suknelė, šalia kurios bus priderinti nuostabiai žėrintys auskarai su deimantais ar stilingas marškinių ir džinsų komplektas, kuriam rafinuotumo suteiks išskirtinės formos sužadėtuvių žiedas su brangakmeniu. Tad, kaip sakė charizmatiškoji Elizabeth Taylor - puoškimės ir kaskart jauskimės ypatingi!

Komentarai

Write Comment

Krepšelis