Kokie papuošalai bus madingi 2022-ųjų vasarą?

Kokie papuošalai bus madingi 2022-ųjų vasarą?

Pagaliau atėjo taip ilgai laukta vasara! Norisi puoštis ir suspindėti, todėl skiriame laiko ir naujų drabužių paieškoms, ir prie jų derantiems aksesuarams, taip pat mūsų akis patraukia ir nauji papuošalai. Ieškome stilingų ir elegantiškų, kurie tiktų prie lengvų vasariškų suknelių, paplūdimio aprangos, o taip pat ir kasdienai. Turite pripažinti, kad dailūs auskarai, subtilūs žiedai ar pakabukai pagyvina įvaizdį ir suteikia elegantiškumo bet kokiai aprangai. Žinoma, visuomet turite pasitikėti savo skoniu, tačiau jei jums svarbi ir mada, „Auksinė svajonė“ juvelyrika kviečia pasidomėti šio sezono tendencijomis. 

Griausmingas perlų sugrįžimas 

Perlai mums dažniausiai siejasi su karaliais, prabanga, klasikine maža juoda suknele, tačiau šią vasarą papuošalai su perlais gali būti derinami ir prie kasdieninių drabužių. Garsiausi drabužių dizainerių namai: Valentino“, „Givenchy“, „Tom Ford“ ant podiumo demonstruoja papuošalus su perlais, o taip pat ir stiliaus ikonos renkasi šiuos žavingus perlamutro blizgesio mineralinės kilmės brangakmenis. Stiliaus ekspertai teigia, kad auskarai, apyrankės ar žiedai su perlais puikiai tinka prie lengvų lininių suknelių, stilingų švarkų, marškinių ir leidžia kiekvieną kartą sutviskėti ir atrodyti nepriekaištingai. Norite būti itin madingi? Tuomet papuošalus su perlais dėvėkite prie paprastų marškinėlių ir džinsų. 

Skirtingų papuošalų derinimas 

Vasarą, kai atidengiame daugiau odos, papuošalai atkreipia visų dėmesį, todėl galite nesikuklinti ir derinti juos taip, kaip patinka. Pavyzdžiui, dailiai atrodys skirtingo pynimo ir ilgio grandinėlės, derinamos prie lengvos vasarinės suknelės, paprastų marškinių, lengvo megztinio. Auksiniai ir sidabriniai papuošalai šį sezoną nesipyksta, todėl gali būti lengvai derinami tarpusavyje. Pavyzdžiui, stilingi auksiniai auskarai puikiai atrodys su sidabrine grandinėle. Žinoma, viskas turi būti skoninga ir neperkrauta: išlaikykite stiliaus vientisumą ir harmoniją. 

Žaismingi papuošalai – šios vasaros topas 

Vasarą galima suteikti daugiau žaismingumo savo įvaizdžiui. Mieli pakabukai su spalvingomis akutėmis – itin madingi, kaip ir lengvos raudono siūlo apyrankės arba apyrankės su karoliukais. Atrodysime dailiai, jei tokiais papuošalais pagyvinsite savo paplūdimio įvaizdį. Derindami kelias skirtingas apyrankes, sukursite itin moterišką ir romantišką įvaizdį, kuris puikiai tiks, pavyzdžiui, ramiai vakarienei lauko terasoje. Atraskite vasaros papuošalus su vasariškais motyvais – gėlėmis, kriauklėmis, drugeliais. Jie neatrodys pigiai, jeigu bus pagaminti iš kokybiškų medžiagų, išlaikant stilingumą. O jeigu vertinate klasikinį įvaizdį, prie prabangių laikrodžių ir apyrankių derinkite subtilesnes, plonesnes apyrankes – neatrodysite taip griežtai. 

Suasmeninti papuošalai – mėgstantiems sentimentalumą ir unikalumą 

Pastaruoju metu vis didesnį susidomėjimą kelia suasmeninti papuošalai: su inicialais, zodiako ženklais, akmenimis, parinktais pagal jūsų gimimo datą. Šią tendenciją pastaraisiais metais itin išpopuliarino aktorė Meghan Markle, kuri buvo pastebėta pasidabinusi pakabukais su savo vaikų zodiako ženklais. Pakabukai, miela apyrankė ar net žiedai gali būti unikalūs ir nepaprastai ypatingi. „Auksinė svajonės“ juvelyrikos meistrai gali padėti įgyvendinti jūsų viziją ir pagaminti vienetinį papuošalą, kuris jus džiugins ilgus metus ir primins apie brangius žmonės bei svarbias akimirkas. 

Krepšelis