Ką apie jus gali pasakyti žiedo nešiojimo įpročiai

Ką apie jus gali pasakyti žiedo nešiojimo įpročiai

Ką apie jūsų asmenybę gali pasakyti nešiojamas žiedas

Ar kada susimąstėte, kodėl žiedus nešiojame ant vieno ar kito piršto? Žiedas yra ne tik rankų grakštumą atskleidžianti puošmena, padedanti papildyti apsirengimo stilių, primenanti svarbų žmogų ar ypatingą akimirką, bet gali nebyliai papasakoti apie žmogaus charakterį, jo pomėgius. Taip pat, manoma, kad žiedą sąmoningai nešiojame ant tam tikro piršto, norėdami skleisti mums svarbią energiją. „Auksinė svajonė“ juvelyrikos ekspertai dalinasi, kaip pasirinkti žiedą pagal pirštų formą bei kokius asmenybės bruožus gali parodyti žiedų nešiojimas ant konkrečių pirštų. 

Kaip pasirinkti žiedą pagal piršto formą?

Taisyklingai pasirinktas žiedas gali dar labiau pabrėžti rankų grakštumą ir estetiškai papildyti jūsų stilių. Jeigu pirštai yra putlesni, siauras klasikinis žiedas, manoma, kad nebus tinkamas pasirinkimas. Taip pat, tokių pirštų apimtį labiau išryškins ploni sužadėtuvių žiedai su brangakmeniais. Apkūnesniems pirštams idealiai tiks netaisyklingos formos žiedai, kuriuos juvelyrai gali inkrustuoti deimantais, safyrais ar kitais akmenimis, stilingai atrodys originalios formos graviruoti vestuviniai žiedai.

Plonus pirštus estetiškai papuoš elegantiški klasikiniai žiedai. Stilinga tendencija – žiedų sluoksniavimas: žiedai su brangakmeniais ir modernūs minimalistiniai žiedai puikiai derės tarpusavyje bei trauks aplinkinių dėmesį. Taip pat, žaviai atrodo ant vieno piršto nešiojami panašaus dizaino sužadėtuvių ir vestuviniai žiedai. Jeigu tiek sužadėtuvių žiedai, tiek vestuviniai žiedai yra įspūdingo dizaino, rekomenduojama juos išskirti: sužadėtuvių žiedą mūvėkite ant kairės rankos piršto, o vestuvinis žiedas apie mylimą žmogų primins, nešiojamas ant dešinės rankos bevardžio piršto. Taip vizualiai vaizdas nebus perkrautas, atrodys harmoningai, o ir nešioti bus patogu. 

Kokią simbolinę reikšmę turi ant skirtingų pirštų nešiojami žiedai?

Chiromantija – menas pažinti asmenybę iš jo delnų teigia, kad tai, kaip yra nešiojami žiedai ant skirtingų pirštų, gali nebyliai pasakoti apie charakterį bei pomėgius. Žmonės, taip pat, nešioja žiedus ant konkretaus piršto, kad skleistų tam tikrą energiją. Kitaip tariant, žiedai yra ne tik estetiška puošmena, bet pirštų pasirinkimas gali daug papasakoti apie asmenybę. Sužinokite, ką apie jus gali pasakyti žiedo nešiojimo įpročiai.


NYKŠTYS: šis pirštas atspindi romėnų jūrų dievo Neptūno charakterį. Beribės jūros valdovas simbolizuoja ūmią, greitai besikeičiančią energiją, tokia asmenybė yra siejama su kūrybingumu, idėjų generavimu. Taip pat, nykštys yra atskirtas nuo visų kitų pirštų, tad žiedo nešiojimas ant šio piršto gali rodyti charakterio išskirtinumą.

 

RODOMASIS PIRŠTAS: atstovauja romėnų dievą Jupiterį. Tai simbolizuoja galią ir valdžią, nes Jupiteris buvo dievų karalius, o nuo senų senovės valstybių vadovai, karaliai savo statusą parodydavo žiedu ant rodomojo piršto. Žmonės, nešiojantys žiedą ant šio piršto, turi stiprų charakterį, aukštą savigarbos ir pasitikėjimo lygį, polinkį į lyderystę ir vadovavimą.

 

VIDURINIS PIRŠTAS: įkūnija romėnų dievo Saturno charakterį ir yra siejamas su pusiausvyra. Saturnas buvo Jupiterio tėvas, todėl vidurinis pirštas yra susijęs su išmintimi, pareigomis gyvenime. Manoma, kad asmuo, nešiojantis žiedą ant šio piršto, turi stiprias moralines vertybes, rimtą ir stabilų požiūrį į gyvenimą.

 

BEVARDIS PIRŠTAS: jausmingojo Apolono simbolis. Dažniausiai ant šio piršto yra nešiojami sužadėtuvių žiedai ir vestuviniai žiedai. Tokia graži tradicija kilo senų senovėje, nes buvo tikima, kad šiame piršte esanti vena yra tiesiogiai susijusi su širdimi, o užmautas žiedas ant bevardžio piršto siunčia meilę tiesiai į mylimo žmogaus širdį. Remiantis chiromantija, žmonės, kurie ant šio piršto nešioja ne tik sužadėtuvių ar vestuvių žiedus, yra romantiški, kūrybingi ir poetiški.

 

MAŽYLIS PIRŠTAS: asocijuojasi su Merkurijumi bei intelektu. Žiedo nešiojimas ant mažylio piršto turi dvi reikšmes. Jeigu žiedas yra nešiojamas ant aktyvios rankos (priklauso nuo to ar asmuo yra dešiniarankis, ar kairiarankis), rodo žmogaus puikius derybinius įgūdžius ir gebėjimą išreikšti save. Jeigu žiedas puošia pasyvios rankos mažylį pirštą, laikoma, kad asmuo turi puikius klausymo įgūdžiu ir intuiciją.

Komentarai

Write Comment

Krepšelis