Natūralūs akmenys juvelyrikoje pagal zodiako ženklus

Natūralūs akmenys juvelyrikoje pagal zodiako ženklus

Natūralūs akmenys juvelyrikoje pagal zodiako ženklus tampa vis populiaresni. Papuošalo akmens pasirinkimas yra asmeninis sprendimas ir gana sudėtingas. Norint, kad gyvenimą lydėtų sėkmė ir stabilumas, teisinga pasirinkti tinkamus akmenis talismanui. Rinkdamiesi juvelyrinį dirbinį reikėtų rinktis tuos, kurie yra artimi širdžiai ir patinka.                                                                                                               

Avinas. Geriausi akmenys Avinui yra šie:

·                Rubinas;

·                Turmalinas;

·                Almandinas;

·                Dūminis kvarcas;

·                Raudonų atspalvių koralas.

·                Deimantas sustiprina apsaugines kūno savybes, suteikia saugumo kelionių metu ir prailgina gyvenimo trukmę. Be to, deimantas pritraukia sėkmę, padeda įgyti pasitikėjimo savimi ir susidoroti su neigiamomis emocijomis.

Jautis. Papuošalai su žaliais intarpais padės užmegzti ryšius tarp žmonių, dirbti finansinės gerovės labui, palaikyti meilės liniją ir siekti laimingo šeimos gyvenimo. Jaučio talismano akmuo dažnai būna žalios spalvos:

·                Turkis;

·                Malachitas;

·                Žadeitas;

·                Chrizoprazas;

·                Smaragdas suaktyvina kūrybines idėjas, stimuliuoja žmogų pasitikėti savimi siekiant savo tikslo.

Dvyniai. Dvyniams tinka stabilūs mineralai, bet kartu linksmi ir šilti. Oranžiniai, auksiniai, žalsvi, geltoni atspalviai idealiai tiks Dvynių ženklo akmenims:

·                Tie, kurie gimė iki gegužės 31 d. kaip talismanus gali įsigyti nefrito, krištolo, mėnulio, agato akmenis.

·                Gimę birželio pradžioje (nuo 1 d. iki 10 d.), geriau nešioti katės akies, citrinų, onikso, perlų papuošalus sidabriniame rėme. 

·                Na, o tiems, kurie gimė nuo birželio 11 d. iki 20 dienos, mėlynas safyras, turmalinas ir dūminis kvarcas yra idealūs.

Vėžys. Amuletų nešiojimas padės suaktyvinti gamtos jėgas laimingam ir klestinčiam Vėžio ženklo atstovų gyvenimui:

·                Pirmąjį dešimtmetį (birželio 21 d. - liepos 1 d.) tinka: uolienų krištolas, mėnulio akmuo, karneolis, jaspis.

·                Antrojo dešimtmečio (liepos 2 - 11 d.) talismanai yra topazas, perlai, chrizolitas.

·                Trečiojo dešimtmečio vėžiams (liepos 12 – 22 d.) tinka gintaras, smaragdas, akvamarinas.

Universalus akmuo tinkamas visiems Vėžiams yra rubinas. Tai meilės simbolis, kuris Vėžio sielai suteikia aistros ir noro laimėti. 

Liūtas. Natūralūs akmenys juvelyrikoje, tinkami pagal zodiako ženklą Liūtui, saugo jų gyvybę, padeda suvaržyti emocijas ir pasiekti gerovę:

·                Topazas;

·                Deimantas;

·                Rubinas;

·                Chrizolitas;

·                Gintaras laikomas galingiausiu ir universaliausiu šio zodiako ženklo atstovų akmeniu, suteikia optimizmo ir pasitikėjimo savo galimybėmis.

Mergelė. Mergelės ženklo atstovams labiausiai tinkantys natūralūs akmenys:

·                Gimusiems nuo rupjūčio 24 iki rugsėjo 2 d. - jaspis, agatas ir malachitas padės išlaikyti pusiausvyrą ir taiką.

·                Gimusiems nuo rugsėjo 3 iki rugsėjo 11 d. – citrinas, oniksas, kvarcas arba chalcedonas.

·                Gimusiems nuo rugsėjo 12 iki rugsėjo 23 d. – smaragdas, topazas, safyras ir granatas padės įveikti savo trūkumus, tyngia ir depresinę nuotaiką.

Svarstyklės. Natūralūs akmenys padės išlaikyti Svarstyklių gyvybingumą, suteiks gyvybingumo ir tikėjimo savo jėgomis, padės teisingai užmegzti ryšius su kitais:

·                Lazuritas;

·                Deimantas;

·                Berilis;

·                Ametisto akmuo padeda ugdyti Svarstyklių sugebėjimus ir talentus. Svarstyklės turinčios talismaną su ametistu, lengvai pakelia sunkumus, yra energingi, geba įkrauti kitiems energiją.

Skorpionas. Skorpionams skirti talismano akmenys gali padėti kovoti su emocijomis, sutramdyti aistras ir pritraukti sėkmę. Iš įvairių natūralių juvelyrinių akmenų Skorpionui tinka:

·                Granatai;

·                Koralas;

·                Opalas;

·                Rubinas;

Krepšelis