Vyriški vestuviniai žiedai kaip išsirinkti?

Vyriški vestuviniai žiedai kaip išsirinkti?

Vyriški vestuviniai žiedai. Kaip išsirinkti? 

Vyrams vestuviniai žiedai dažniausiai būna vieninteliai papuošalai, kuriuos jie mūvi visą dieną. Tad, jį renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų, kad šis papuošalas atitiktų charakterį, asmeninį stilių, neatsibostų, o į jį žvelgiant kaskart primintų mylimą žmogų bei magiškas akimirkas iš tos nuostabios vestuvių dienos. „Auksinė svajonė“ juvelyrikos ekspertai supažindina su vyriškų vestuvinių žiedų gidu ir dalinasi patarimais, kaip išsirinkti savo svajonių papuošalą. 

DERINTI AR NEDERINTI SUTUOKTINIŲ VESTUVINIŲ ŽIEDŲ DIZAINĄ?

Pats pirmasis klausimas, kurį patariame apsvarstyti – tai, ar norėsite, kad jūsų ir antrosios pusės vestuviniai žiedai derėtų tarpusavyje. Remiantis ankstesne praktika, poros vestuvinius žiedus derindavo tarpusavyje, nes tai buvo jų vienybės ir partnerystės simbolis. Tačiau bėgant laikui ši tradicija pamažu slopsta ir vis dažniau renkamasi žiedus, kurie labiausiai atspindi asmeninį stilių, yra patinkančio dizaino ar nulieti iš mėgstamo tauriojo metalo, tad poros pasirinkimai gali skirtis: moterims labiau patinka juvelyrika su brangakmeniais, vyrams – platesni žiedai.


Jei žavitės suderinamumo idėja, bet norite skirtingų dizainų žiedų, tuomet savo meilę ir vienybę siūlome įprasminti, pasirenkant žiedus iš to paties metalo, juos inkrustuoti vienodais brangakmeniais ar suasmeninti, išgraviruojant svarbią datą, raides ar simbolius.
 

ATSIŽVELKITE Į SAVO ASMENINĮ STILIŲ

Renkantis vestuvinį žiedą, pagalvokite, koks yra jūsų kasdieninis stilius: vyrauja laisvalaikio drabužiai, ar atvirkščiai - dažniau dėvite oficialią aprangą, jums labiau patinka klasikiniai vestuviniai žiedai ar modernūs vestuviniai žiedai. Vestuvinis žiedas – tai ilgalaikė investicija ir tikėtina, kad jį mūvėsite didžiąją dalį savo gyvenimo, apmąstykite, ar jis derės su jūsų kitais aksesuarais, tokiais kaip apyrankės, žiedai, laikrodis. 

PASIRINKITE TINKAMĄ DYDĮ

Vestuvinis žiedas bus kasdieninis jūsų palydovas, todėl turi būti patogus, ne per laisvas ir nespausti pirštų. Jeigu papuošalą perkate internetu, labai tiksliai išmatuokite savo piršto dydį. Kiek anksčiau straipsnyje „Kaip išsimatuoti žiedo dydį namuose“ dalinomės, kaip tai padaryti namų sąlygomis, jei negalite atvykti pas juvelyrą ir išsimatuoti profesionaliai. Vestuvinio žiedo dydį patariame matuoti ramybės būsenoje, jūsų kūno temperatūra turėtų būti stabili. Netinkamas laikas matavimui yra ryte nubudus iš miego, po aktyvios sportinės veiklos – kuomet pirštai yra sušilę ir patinę bei nedarykite to sušalę, nes pirštai bus susitraukę. Rekomenduojame įvertinti ir savo svorio pokyčius, labai dažnai stresas ruošiantis vestuvėms lemia, kad kūno apimtys sumažėja. 

NUSPRĘSKITE, KOKS BUS TAURUSIS METALAS

Priėmę šį sprendimą, jus labiau susiaurinsite vestuvinio žiedo paieškas. Šiais laikais tauriojo metalo pasiūla žiedams yra ypatingai didelė, bet dažniausiai renkamasi auksą, platiną, retesniais atvejais - sidabrą. Išsirinkę metalą, galėsite lengviau apgalvoti, koks bus žiedo dizainas, plotis, ar norėsite žiedo su brangakmeniais. 

VESTUVINIŲ ŽIEDŲ KOKYBĖ

Žiedo kokybę liudija vidinėje pusėje įspaustas valstybinis kontrolinis prabavimo simbolis bei atsakomybės ženklas. Jeigu jūsų vestuvinis žiedas yra papuoštas brangakmeniais, jis turi turėti specialią numeruotą etiketę – sertifikatą, užtikrinantį aukso prabos ir brangakmenių kokybę, kuri yra patvirtinta ir išduota Lietuvos Prabavimo Rūmuose.  

NUMATYKITE BIUDŽETĄ

Dažniausiai vestuviniams žiedams yra skiriama apie 3-5% viso vestuvėms skirto biudžeto. Planuojantys kuklią vestuvių šventę, yra linkę labiau investuoti į žiedus – viskas priklauso nuo asmeninių planų. O mūsų juvelyrai profesionaliai padės išsirinkti, kas geriausiai atitiktų jūsų poreikius ir išpildytų svajones – drąsiai kreipkitės, mums bus didelis malonumas!

Komentarai

Write Comment

Krepšelis