Vestuviniai žiedai ir graviravimas: ypatingas būdas suteikti daugiau asmeniškumo

Vestuviniai žiedai ir graviravimas: ypatingas būdas suteikti daugiau asmeniškumo

Individualizuoti vestuviniai žiedai vis dažnesnis daugelio porų pasirinkimas. Būsimi sutuoktiniai paprastai nori išgraviruoti ką nors ypatingo ir taip žiedams suteikti daugiau asmeniškumo ir intymumo. Ant vestuvinių žiedų galite išgraviruoti romantišką žinutę, svarbią datą, jautrius žodžius ar net reikšmingą simbolį. Vis tai liks žiedų viduje, todėl tai bus intymi paslaptis, apie kurią žinosite tik jūs ir jūsų sutuoktinis. Jeigu šiuo metu neturite minčių, ką norėtumėte išgraviruoti, „Auksinė svajonė“ pasiruošusi padėti jums išsirinkti tinkamą frazę bei nuspręsti, koks graviravimo būdas yra tinkamiausias. 

Vestuvinių žiedų graviravimo būdai

 •   Mašininis graviravimas. Tai, toks graviravimo būdas, kai mažas rašiklis deimantiniu antgaliu išgraviruoja raides. Jis nereikalauja daug pastangų ir kainuoja pigiau, tačiau šiuo atveju galite pasirinkti tik kelis šriftus.
 • Graviravimas lazeriu. Tai graviravimo būdas kompiuteriniu spinduliu. Jis sukuria tikslius, aiškius ir gilius pjūvius, turi didelį šriftų pasirinkimą.
 • Graviravimas rankiniu būdu. Toks būdas dažniausiai taikomas graviruojant tradicinius metalus. Jis suteikia gilesnius pjūvius ir unikalesnį rezultatą, tačiau kainuoja daugiau nei mašininis ar lazerinis graviravimas.

Originalus žiedų graviravimas 

Gana originalus graviravimo būdas – partnerio piršto antspaudo graviravimas. Tai gražus ir prasmingas simbolis, reiškiantis tapimą viena esybe, tačiau kartu išlaikant kiekvieno unikalias savybes, dėl kurių esate nepakartojami. Tiesa, viso piršto antspaudo negalima padaryti, todėl graviruojama tik jo dalis.

Datos turi didelę reikšmę viso žmonėms. Tai būdas prisiminti ypatingus įvykius, žmones, progas. Vestuvinių žiedų graviravimas su data gali būti kūrybiškas ir unikalus būdas parodyti meilę. Taip pat galite išgraviruoti ir vestuvių datą ir taip niekada nepamiršite vestuvių metinių! 

Jūsų santykiai ir santuoka yra unikali, todėl ir reikalauja originalių meilės įprasminimų. Šiuo metu pasaulyje populiarėja itin modernūs žiedų graviravimo būdai.

 • Garso bangų išgraviravimas. Norėdami tai padaryti, turėsite įrašyti garso įrašą, kuriame jūs arba jūsų partneris ką nors sako (pavyzdžiui, „aš tave myliu“). Tada išgraviruokite garso bangą.
 • Dvejetainis kodas. Tai puikus būdas įamžinti ypatingą žinutę, ypač technologijų gerbėjams. 

Ar šiame straipsnyje radote jums tinkamą idėją? Nuostabu! Mes siūlome įsimylėjėliams pasitekti savo kūrybiškumą ir neskubėti. Juk vestuviniai žiedai bus mūvimi visą likusį gyvenimą ir todėl jie turi būti tikrai ypatingi ir unikalūs. Gali būti, kad idėja gims visai netikėtai, tačiau jeigu turite klausimų dėl graviravimo, arba norite aptarti vestuvinių žiedų idėjas, susisiekite su mumis ir aptarsime visas galimybes ir įgyvendinsime jūsų sumanymą! 

Ką išgraviruoti ant žiedų? 

Graviravimo galimybės labai plačios, tačiau kaip išsirinkti posakį? Pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų pasirinktų simbolių skaičius telpa žiedo viduje. Priklausomai nuo žiedo dydžio ir pasirinkto šrifto, paprastai vestuviniai žiedai sutalpina nuo 15 iki 39 simbolių (tarp jų ir tarpus).

 • Tradiciniai ir paprasti variantai

Vardai ir mieli jų trumpiniai, slapyvardžiai.

Jūsų vestuvių data

Inicialai: AV + MG

 • Vardai/ inicialai ir vestuvių data: Marija ir Rimas 07 07 22

„Aš tave myliu“

„Amžinai“

Jūsų pirmosios šokio dainos pavadinimas

„Kol mirtis mus išskirs“

 • Humoristiniai

„Negrąžinamas“

„Užsidėk atgal!”

 • Romantiški

„Myliu, gerbiu ir branginu“

„Tu esi mano širdis“

„Tu esi mano gyvenimas“

„Tu esi mano namai“

„Tavo – amžinai“

 • Religiniai

„Dievas sujungė, niekas te neišskiria“

„Telaimina Dievas šią santuoką“

 • Lotyniški

„Amor Vincit Omnia“ („Meilė nugali viską“)

„Semper Fidelis“ („Visada ištikimas“)

„Da mi basia mille“ („Duok man tūkstantį bučinių“, iš Katulo poezijos). 

Komentarai

Write Comment

Krepšelis