Papuošalai ir jų laikymas: ką reikia žinoti apie papuošalų tvarkymo sistemas?

Papuošalai ir jų laikymas: ką reikia žinoti apie papuošalų tvarkymo sistemas?

Jūsų papuošalai užima daug vietos? Tuomet svarbu turėti, kur juos tvarkingai laikyti. Ar gali būti kas nors blogiau nei susipynusios grandinėlės,  pamesti auskarai ir žiedai? Tvarkingai laikomi papuošalai leidžia ne tik sutaupyti vietos, bet ir apsaugoti papuošalus nuo pažeidimų ir taip prailginti jų tarnavimo laiką. Parduotuvėse galite rasti įvairių papuošalų laikymo sistemų, tačiau išsirinkti tinkamiausią gali būti keblu. Juk reikia, kad laikymo sistema būtų ne tik graži, tačiau ir praktiška. „Auksinė svajonė“ aiškinasi į ką reikia atsižvelgti prieš perkant papuošalų laikymo sistemą. 

Papuošalai ir jų laikymas: kas svarbu?

 Jeigu mėgstate papuošalus, paprastai ilgainiui jų tik daugėja: perkame patys, gauname dovanų, todėl gali būti sunku juos tvarkyti, pamirštame, kokius papuošalus turime, todėl tokiu atveju būtina papuošalų laikymo sistema. Papuošalų laikymo sistema turi būti pakankamai didelė, kad tilptų visa papuošalų kolekcija. Patariame visuomet įsigyti kiek didesnę papuošalų laikymo sistemą, kad po kurio laiko nereikėtų pirkti naujos. Prieš įsigydami papuošalų tvarkymo sistemą, apgalvokite, kokių papuošalų turite daugiausiai: sistemos paprastai skiriasi, vienose žiedai turės daugiau vietos, kitose – apyrankės. Būtinai atsižvelkite į papuošalų laikymo sistemos kokybę, juk nenorite, kad jums brangūs ir mieli papuošalai būtų pažeisti drėgmės ar susibraižytų. Dažnai laikymo sistemos turi minkštą pamušalą, kuris apsaugo nuo pažeidimų.

Kaina nėra pagrindinis kokybės požymis, šiais laikais pasitaiko nebrangių, tačiau gana kokybiškų ir patikimų sistemų.

Dažnai klientai užduoda klausimą: ar reikia papuošalų laikymo sistemą derinti prie interjero? Jeigu ji bus atvira – matoma kitiems, tai geriau būtų, kad ji derėtų prie kambario interjero, tačiau jei papuošalai bus laikomi spintoje ar drabužinėje, galite ir neatsižvelgti į interjero stilių. 

Kokia papuošalų laikymo sistema tinkamiausia?

 Stiklinės papuošalų dėžutės atrodo labai moderniai, jose galėsite lengvai matyti savo papuošalus, tačiau visuomet yra pavojus, kad dėžutė suduš. Be to, stiklinėse papuošalų dėžutėse nėra pakankamai skyrių atskirti skirtingų tipų papuošalus, todėl trapesni papuošalai gali lengvai susibraižyti. Keramikinės papuošalų dėžutės yra gražios ir atrodo nepaprastai estetiškai, tačiau nukritusios gali sudužti. Atviras ant sienos pakabinamas papuošalų laikiklis leidžia lengvai matyti visus papuošalus, tačiau dažniausiai tinka tik bižuterijai, kuriai nereikia ypatingos priežiūros.

Papuošalų laikymo sistemų tipai 

Dėžutės su daugybę skyrių – puikus sprendimas. Geriausias dalykas yra tai, kad galite tokias dėžutes dėti vieną ant kitos ir lengvai palaikyti tvarką. Žiedai, pakabukai ir kiti papuošalai lengvai ras savo vietą. To paties dizaino ir spalvos dėžutės atrodo darniai ir gražiai.

Pastatomos papuošalų laikymo sistemos gali būti įvairių dydžių, tačiau dauguma jų būna pakankamai didelės, kad jų priekyje tilptų net veidrodis. Jas lengva pritaikyti bet kurioje kambario vietoje, tačiau ne visuomet tinka, kai kambarys yra mažesnis. Pastatomą papuošalų laikymo sistemą lengva gabenti, jos yra talpios, tačiau kartu ir gana gremėzdiškos.

Papuošalų dėžutės yra seniausias ir populiariausias papuošalų laikymo sprendimas. Jos būna įvairių dydžių ir formų. Galite net pasirinkti muzikinę papuošalų dėžutę, kuri suteiks daug džiaugsmo jaunajai, papuošalus mėgstančiai damai. Papuošalų dėžutėse papuošalai bus apsaugoti nuo drėgmės, o vidinis pamušalas neleis kauptis dulkėms. Tiesa, verta paminėti, kad papuošalų dėžutės paprastai būna ir brangesnė.

„Auksinė svajonė“ patvirtina, kad tik tinkamai prižiūrimi papuošalai džiugins jus ilgus metus ir visuomet atrodys nepriekaištingai. Juk investuodami į papuošalus, mažiausiai norime, kad jie susibraižytų ar kitaip susigadintų. Be to, papuošalų tvarkymo sistemos yra kartu ir puiki interjero puošmena.

Komentarai

Write Comment

Krepšelis