Kaip išsirinkti auskarus pagal veido formą

Kaip išsirinkti auskarus pagal veido formą

Kaip auskarai gali patobulinti jūsų veido bruožus?

 Auskarai – universalus aksesuaras, galintis pabrėžti jūsų unikalų grožį ir papildyti pasirinktą aprangos stilių. Konsultuodami klientus „Auksinė svajonė“ juvelyrai pastebi, kad tinkamai, pagal veido formą parinkti auksiniai auskarai gali vizualiai koreguoti veido bruožus ir išryškinti tobulumus. Remdamiesi ilgametėmis ekspertų patirtimis, išsamiai aprašėme keletą pagrindinių patarimų, kurie padės jums tiksliau pasirinkti auskarus ir atskleisti savo unikalų grožį.

OVALUS VEIDAS

Ovalus veidas yra platesnis ties skruostais ir proporcingai siaurėja link smakro. Šio veido bruožai yra itin harmoningi ir dėkingi bet kokios formos auskarams! Tad, drąsiai galite segėti masyvius, įdomių formų auskarus. Proporcingą veidą dailiai puoš auksiniais auskarai su brangakmeniais, nedideli auskarai su akutėmis, puikiai atrodys ir ir balto aukso dideli apvalūs auskarai. Jeigu nenorite dar labiau prailginti savo veido, tuomet atsisakykite plonų ilgų auskarų.

APVALUS VEIDAS

Pagrindiniai apvalaus veido bruožai – švelniai užapvalinti žandikaulio, skruostikaulių, trumpo smakro kraštai. Tokius veido bruožus vizualiai prailginti gali ilgi auksiniai auskarai, siluetą keistų masyvūs kvadrato, trikampio formos auskarai. Segint tokio tipo auskarus, veidas atrodo lieknesnis, veido bruožams suteikiama harmonijos, atsiranda ilgo veido iliuzija. Rekomenduojama vengti mažų, žiedo formos auskarų, kurie dar labiau paryškina veido apvalumą.

KVADRATO FORMOS VEIDAS

Kvadratinei veido formai yra būdingi aštresni kampai, panašaus pločio kaktos ir žandikaulio linija. Tokio tipo veido forma išsiskiria tiesiomis, aiškiomis linijomis nuo kaktos iki smakro. Sušvelninti kvadrato formos veido bruožus gali padėti prie ausies segami ovalūs auksiniai auskarai, dekoruoti briliantais, balto aukso auskarai su smaragdais arba nedideli auskarai su perlais. Taip pat, vizualiai prailginti veido formą padės ilgi kabantys auskarai su cirkonio akutėmis. Patariama vengti kvadrato formos auskarų, kurie kaip tik pabrėš veido aštrius kampus. Paprastai, renkantis auskarus pagal veido formą, galima remtis taisykle - vengti į veido formą panašių auskarų.

DEIMANTO FORMOS VEIDAS

Deimanto formos veidą galima atpažinti iš šių bruožų: plati kakta, į apačią smailėjantis smakras, o skruostikauliai yra plačiausias ir ryškiausias veido akcentas. Subalansuoti ir sušvelninti tokio veido bruožus padės ovalūs arba apvalūs nedideli auksiniai auskarai su akutėmis, romantišką įvaizdį kurs gėlės žiedą primenantys auskarai su spalvotais akmenukais, kurie puikiai tiks nešioti kasdien, norint savo įvaizdžiui suteikti daugiau moteriškumo. O šventine proga auksiniai auskarai su deimantais bus tobulas įvaizdžio akcentas! Dažnai sužadėtuvių žiedai ar vestuviniai žiedai yra derinami kartu su auskarais su deimantais, safyrais ar kitomis akutėmis.

ŠIRDIES FORMOS VEIDAS

Širdies formos veidas, kaip ir deimanto, turi ryškius skruostikaulius, tačiau pagrindinis skiriamasis bruožas yra švelnesnė žandikaulio linija, kuri nėra tokia ryški kaip deimanto formos veide. Taip pat šios formos veide smakras yra pailgas ir aštriai siaurėjantis į apačią. Visas šis bruožų junginys formuoja širdies formos veido siluetą. Norėdami sušvelninti smailią smakro liniją, rinkitės auskarus, kurie yra apvalesni apačioje, jūsų veidui proporcingumo suteiks lašo formos auskarai. Tokie auskarai suteikia įvaizdžiui harmonijos, užpildo apatinę veido dalį ir subalansuoja apvalius viršutinius veido bruožus.

PAILGAS VEIDAS

Pagrindiniai pailgo veido bruožai: panašaus pločio kakta ir smakras, atstumas tarp skruostikaulių yra proporcingas žandikaulių atstumui. Rekomenduojama segėti auskarus, kurie suteiktų apimties veidui ties skruostikauliais ir žandikauliu. Jūsų aksesuarų asortimente turėtų atsirasti platesni apvalūs auksiniai auskarai, masyvūs kvadrato, sidabro formos auskarai. Venkite juvelyrikos, kuri dar labiau prailgintų jūsų veidą, pavyzdžiui ilgi kabantys auskarai labiau tiktų apvalaus veido savininkėms.

Norėdami atrasti tobulus, labiausiai jums tinkančius auskarus, atsižvelkite į savo veido proporcijas, kaulų struktūrą bei kaklo ilgį. Tinkamai pasirinkti auskarai gali dar labiau patobulinti veido bruožus ir pabrėžti jūsų unikalų grožį.

Komentarai

Write Comment

Krepšelis