KĄ JAI PADOVANOTI? TROKŠTAMIAUSIŲ DOVANŲ GIDAS

KĄ JAI PADOVANOTI? TROKŠTAMIAUSIŲ DOVANŲ GIDAS

KĄ JAI PADOVANOTI? TROKŠTAMIAUSIŲ DOVANŲ GIDAS

Šiame skaitmeninių technologijų amžiuje vis labiau imame vertinti tiesioginį dėmesį ir apgalvotas dovanas, kurios simbolizuoja tikruosius jausmus ir malonų rūpestį. Puikiai žinome, kaip yra sunku atspėti moterų ir merginų norus, o kartais išsakytos tiesioginės užuominos apie svajonių dovaną lieka nepastebėtos ar nesuprastos. Norėdami jums padėti išrinkti geriausią dovaną Jai, mūsų „Auksinė Svajonė“ juvelyrikos ekspertai sudarė trokštamiausių dovanų gidą. 

JUVELYRIKA SU DEIMANTAIS

Vertinantiems išskirtinį dėmesį ir tai kas amžina – juvelyrika su deimantais yra ypatingo dėmesio ženklas. Deimantas - amžinybės, tyrumo simbolis. Partnerystės ryšiuose šis nuostabiai žėrintis taurusis akmuo atstovauja supratimą, toleranciją ir abipusę meilę. Juvelyrika su deimantais yra ypatingai rafinuota ir ilgaamžė dovana, kuri apie jus primins ir kitoms kartoms, nes deimantai - tai nesenstanti klasika, kuri pati diktuoja madas. Jeigu norite Jai įteikti ypatingą dovaną, papuošalai su deimantais yra geriausia investicija ir maloni staigmena.

Papuoškite jos pirštelį žiedu su brangakmeniu! Auksiniai žiedai su briliantais – puiki ir laikui nepavaldi dovana. Žiedą galite rinktis su skirtingų formų ir spalvų deimantais. Pagalvokite, kokios formos deimantas patiktų jūsų mylimai moteriai – širdelė, princesė, markizė, ovalus, o gal stačiakampio formos emeraldas – kiekvienas jų atspindi išskirtinę asmenybę ir ant kiekvienos rankos individualiai atskleidžia savo grožį. Šiuo metu itin populiarėjanti tendencija – klasikiniai žiedai su deimantais, puošti brangakmenių juostelėmis - tai suteikia ypatingos prabangos ir rafinuotumo papuošalui.

Turbūt lengviausiai išrenkamos dovanos – pakabučiai su deimantais, apyrankės su brangakmeniais. Tikima, kad tokia deimantais inkrustuota juvelyrika suteikia apsaugą, linki visada lydinčios sėkmės.

Dar vienas dailus kasdienis aksesuaras – auskarai su deimantais. Mėgstančiai minimalizmą, turėtų patikti prie ausies prigludę auskarai, išskirtinei asmenybei – masyvesni auskarai arba auskarai su spalvotais deimantais. 

PRIESAIKOS MYLĖTI SIMBOLIS

O gal esate apsisprendęs pakviesti ją į amžiną gyvenimo kelionę ir padovanoti sužadėtuvių žiedą? Dovanokite sužadėtuvių žiedą, kuriam ji pasakys tvirtą TAIP. Jau nuo seniausių laikų populiariausi yra sužadėtuvių žiedai su brangakmeniais: deimantais, safyrais, rubinais, smaragdais ir kitais tauriaisiais akmenimis. Alternatyva žiedui su brangakmeniu yra deimanto pakaitalas – sužadėtuvių žiedas su cirkoniu. Cirkonio akmenukus, kaip ir briliantus, galite rinktis įvairių formų bei spalvų.

GRAVIRUOTA JUVELYRIKA

Graviruoti juvelyriniai dirbiniai – tai ypatingai asmeniška ir išskirtinė dovana. Pasakykite Jai, ką jaučiate, papuošale išgraviruodami jums svarbią datą, simbolius ar pirštų antspaudus – atverkite vaizduotę, o mes mielai išpildysime jūsų norus! Graviruojame visą mūsų asortimente esančią juvelyriką, tad grandinėlės, apyrankės, sužadėtuvių žiedai, vestuviniai žiedai ir kiti stilingi papuošalai gali tapti unikaliu jūsų meilės simboliu. 

O svarbiausia, nepamirškite, kad geriausia dovana yra rūpestis ir neišdildomi prisiminimai, kuriuos jūs galite padovanoti išskirtine jūsų dėmesį ir meilę simbolizuojančia juvelyrika. Jeigu jau turite išrinkę svajonių dovaną Jai, bet dar norite pasikonsultuoti su mūsų juvelyrikos profesionalais, abejojate dėl papuošalo dydžio – susisiekite, mes džiaugsimės galėdami būti jums naudingi.

Komentarai

Write Comment

Krepšelis