Auksinesvajone.lt gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija yra naudojama ir laikoma saugiai.

Auksinesvajone.lt reikalinga informaciją, tokia kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas ir telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir pristatyti jį tinkamu adresu, bei išrašant sąskaitą – faktūrą. Jūsų mokėjimo ir kredito kortelės duomenys yra apdorojami tik tiek, kiek tai yra būtina norint įvykdyti Jūsų užsakymą.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti Jūsų slaptažodžio ar kitų asmeninių duomenų!

Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus ir yra tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo jos neperduodame tretiesiems asmenims, kurie nėra susiję su Jūsų užsakymu, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Mes pasiliekame sau teisę rinkti duomenis apie interneto svetainės auksinesvajone.lt lankomumą, perkamiausias prekes bei kitą su interneto svetainės lankytojų pasirinkimais susijusią informaciją.

Mes pasiliekame teisę teikti Jums informaciją apie naujus produktus, parduodamas prekes ir paslaugas, specialius pasiūlymus, nuolaidas, mūsų partnerius, ir naudoti šią informaciją mūsų veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais (išskyrus atvejus, kai Jūs, nurodyta tvarka, pranešate, jog nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais).

Naudodamiesi ir prisijungdami šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate su šiomis informacijos tvarkymo ir naudojimo sąlygomis.

MB “Auksinė svajonė” pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti duomenų tvarkymo ir saugumo sąlygas.